کد مطلب: 59116
هدف گذاري شبکه من و تو براي انقلاب جنسي در ايران!
تاریخ انتشار : 1395/10/23 10:51:04
نمایش : 186
عوامل و مجري هاي شبکه من و تو در اقدامي سلسله وار و هدفمند، تلاش دارند همجنسبازي را در ميان مردم ايران نهادينه کنند و آن را به عنوان يک خواسته منطقي معرفي نمايند!

به گزارش مشکات برين، شبکه من وتو که با هدف حجمه فرهنگي به کشور ايران فعاليت هاي خود را آغاز نموده است، مدتي است وارد برنامه عادي سازي و قبح دايي از عمل منافي عفت همجنسبازي در ميان مخاطبين ايراني شده است .

 

اين سناريو از چندي پيش با انتشار کليپي از سياوش صبا که جزو مجريان مطرح اين شبکه به حساب مي آيد آغاز شد ، سياوش در اين کليپ بدن برهنه خود را به نشانه حمايت از همجنسبازي  به نمايش ميگذارد  همچنين او  در اقدامي  خارج از عرف لباس زنان به تن مي کند و مقابل دوربين به رقص مي پردازد.

 برهنه شدن سياوش صبا مقابل دوربين

 

 

پس از مدتي يکي ديگر از مجريان اين شبکه به نام آرام بلند پز ،آتش اين بي اخلاقي را بار ديگر بر افروخت.


وي ويدئويي در صفحه ي  اينستاگرامش منتشر کرد و در قسمتي از آن  گفت : همجنسگرايي فحش نيست تمايلي است طبيعي اگر چه که همجنس گرا ستيزي بيماري است بس مهلک .

 

 


همجنسگرايي آرام بلند پز

 


اين چرخه همچنان ادامه پيدا کرد و تا سالومه سيد نيا از شناخته شده ترين مجريان  من و تو ادامه پيدا کرد ، وي با در دست گرفتن پرچم همجنسگرايان و شرکت در چندين گردهمايي آنها اثبات کرد که شبکه من و تو کاملا متعلق به همجنسگرايان است، گفتني است همسر وي نيز چندي پيش علت جدايي از او را گرايشات همجنسگرايانه  وي عنوان کرد .

  


به طور کلي سياست من و تو بر ايجاد محبوبيت و شهرت براي مجريانش بين مخاطبين فارسي زبان است تا از طريق با الگو سازي آنان سبک زندگي دلخواه خود را که از طريق منابع بالا دستي به آنها ديکته مي شود به مخاطبينش تزريق کند .


به دنبال اين سياست ندا جناب نيز مجري برنامه هاي چرا که نه و ...  با انتشار پست هاي متعددي به همراه يکي ديگر از مجريان زن اين شبکه سعي در عادي سازي اين نوع روابط مي نمايند و در يکي از پست هاي اخير خود تصويري برهنه به همراه يکي ديگر از مجريان شبکه من و تو را منتشر مي کند.

 تصوير پست ندا جناب در اينستا گراماين پست اعتراضات مخاطبين را در پي داشته است که بسياري از کامنت هاي انتقادي اشاره به هدف اين شبکه براي عادي سازي و قبح زدايي مسايل غير اخلاقي  در ايران داشتند.

 


تصوير کامنت هاي اعتراضي مخاطبينانتهاي پيام/1020ج

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن