کد مطلب: 59110
گزارش وزارت بهداشت درباره علت درگذشت آيت الله هاشمي
تاریخ انتشار : 1395/10/22 11:32:43
نمایش : 186
قاضي زاده هاشمي وزيربهداشت به برخي شايعات درباره درگذشت رئيس فقيد مجمع تشخيص مصلحت نظام واکنش نشان داد.

به گزارش مشکات برين، قاضي زاده هاشمي وزيربهداشت به برخي شايعات درباره درگذشت رئيس فقيد مجمع تشخيص مصلحت نظام واکنش نشان داد.به گزارش خبرگزاري صداوسيما او در پاسخ به اين که ضدانقلاب از اظهارات شما درباره نبود تيم پزشکي همراه شخصيت ها سوء استفاده کرده اند گفت: آن‌ها غلط کردند! قاضي زاده افزود: آقاي هاشمي خودش علاقه‌اي به داشتن تيم پزشکي نداشت. وي گفت:جاي هيچ گونه شبهه‌اي نبوده و دلايل فوت آيت ا... هاشمي رفسنجاني کاملا واضح است. به گزارش فارس، پيش از اين وزير بهداشت در حسينيه جماران گفته بود: آن طور که به من گزارش شده تيم پزشکي همراه ايشان نبوده در حالي که بايد همراه يک شخصيت تيم پزشکي باشد. او تأکيد کرده بود: تيم پزشکي زماني متوجه مي‌شوند که فرصت از دست رفته بود اما اگر اين گزارشي که به من داده شده درست باشد کوتاهي کرده اند.

 

آقاجاني: آيت ا... هاشمي تيم پزشکي را به طور مستمر کنار خودشان نمي پذيرفتند

 

به گزارش تسنيم و ايسنا، محمد آقاجاني معاون درمان وزارت بهداشت درباره فوت آيت ا... هاشمي رفسنجاني گفت: ايشان يک شنبه حدود ساعت ۶ بعدازظهر به صورت ناگهاني دچار ايست قلبي شدند و در بخش اورژانس، تيم کامل پزشکي بر بالين ايشان حاضر شدند. وي افزود: در بخش اورژانس تيم کامل تخصصي شامل متخصصان قلب، بيهوشي و طب اورژانس بر بالين ايشان حاضر شدند و تا حدود يک ساعت و سي دقيقه عمليات احيا ادامه داشت و همه اقدامات لازم و درماني ممکن انجام شد اما در نهايت تأسف ايشان در ساعت 19 و 30 دقيقه به لقاء ا... پيوستند.معاون درمان وزير بهداشت گفت: آيت‌ا... هاشمي رفسنجاني پزشکان مورد اعتماد خود را داشتند، اما به هر دليلي تيم پزشکي را به طور مستمر کنار خودشان نمي‌پذيرفتند.

 

فقط در سفرهاي شهرستان تيم پزشکي مي‌پذيرفتند

 

محمد آقاجاني تاکيد کرد: آيت‌ا... هاشمي رفسنجاني فقط در سفرهاي شهرستان مي‌پذيرفتند که تيم پزشکي همراهشان باشد و در ساير مواقع تيم پزشکي همراهشان نبود و صرفا در سفرها تيم پزشکي را به همراه داشتند.

خراسان

انتهاي پيام/1020ج

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن