کد مطلب: 59067
عملکرد زهرا نعمتي در پارالمپيک در جايگاه دوم قرار گرفت
تاریخ انتشار : 1395/10/13 09:49:33
نمایش : 242
سايت فدراسيون جهاني تيراندازي با کمان عملکرد کماندار ايراني حاضر در بازي‌هاي پارالمپيک را در جايگاه دوم برترين عملکردها قرار داد.
به گزارش مشکات برين به نقل از سايت کميته ملي پارالمپيک، سايت فدراسيون جهاني تيراندازي با کمان در نظرسنجي پايان سال اقدام به انتخاب برترين‌ها کرد که در آن زهرا نعمتي در جايگاه دوم قرار گرفت.

تيم سه نفره W1 بانوان بريتانيا موفق شد از رقابت‌هاي پارالمپيک ريو با سه مدال طلا، دو نقره و يک برنز به خانه بازگردد و جايگاه نخست اين نظرسنجي را به خود اختصاص داد.

زهرا نعمتي هم در اين نظرسنجي در جايگاه دوم قرار گرفته است. سايت فدراسيون جهاني عملکرد وي در راه دفاع از مدال طلاي خود در بخش ريکرو بازي‌هاي پارالمپيک لندن را فوق العاده توصيف کرده است، جايي که اين کماندار موفق شد در ديدار پاياني مقابل «وو چونيان» چيني در سامبودرومو به يک پيروزي 6 بر 4 دست پيدا کند.

همچنين نعمتي در جايگاه برترين کمانداران سال 2016 عنوان افتخار آفرينان را به خود اختصاص داد. در اين نظرسنجي «بردي اليسون» آمريکايي، «کو بونچان» کره اي و «سارا لوپز» کلمبيايي در جايگاه سوم قرار گرفتند.

زهرا نعمتي در بازي‌هاي پارالمپيک لندن مدال طلا را برد تا اولين زن ايراني لقب بگيرد که هم در بازي‌هاي المپيک و هم پارالمپيک موفق به کسب مدال مي‌شود.

انتهاي پيام/1020ج

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن