کد مطلب: 59059
پيش بيني دو رهبر انقلاب ايران/اسرائيل قطار سرنوشت کمونيست را سوار شده است!
تاریخ انتشار : 1395/10/12 10:01:11
نمایش : 262
پيام روح‌الله خميني(ره) و پيش بيني وي نسبت به سقوط شوروي آن هم ۴ سال پيش از به وقع پيوستن اين واقعه، درست هنگاميکه حتي خوش بين‌ترين رهبران جنگ سرد در آمريکا هم نمي‌توانستند سقوط ابرقدرت کمونيستي را به ذهن خطور دهند، چيزي نبود مگر ديد بصيرت گونه اي رهبري الهي، که در خشت خام مي ديد آن چه ديگران در آينه نمي ديدند.
به گزارش مشکات برين اما در سال گذشته نيز امام خامنه اي جمله اي بياد ماندني و تاريخي را ايراد فرمودند که ذهن ها را به ياد 28 سال پيش انداخت آن جا که فرمودند: «رژيم صهيونيستي ۲۵ سال آينده را نخواهد ديد.» حقيقت اصلي اينجاي ماجرا است که به مدد الهي در سال 1419 هجري شمسي هيچ اثري از رژيم منحوس صهيونيستي را نخواهيم ديد.

پرده اول: سال 1367

11 دي ماه،  28 امين سالگرد نامه تاريخي امام خميني(ره) به گورباچف است، نامه اي که هر چند در ظاهر امر کمي غير معمول و محتوايش غير منتظره به نظر مي رسيد اما  در واقع تمامي معادلات دنيا را بر هم زد.

درست ۱۱ دي ۱۳۶۷ يعني اولين روز سال ميلادي  ۱۹۸۹ بود که هيئتي متشکل از آيت الله جوادي آملي، محمدجواد لاريجاني و مرضيه حديدچي دباغ به نمايندگي از سوي حضرت امام خميني نامه‌اي را خطاب به ميخائيل گورباچف آخرين دبيرکل حزب کمونيست شوروي تسليم وي کردند.

پيام روح‌الله خميني(ره) و پيش بيني وي نسبت به سقوط شوروي آن هم ۴ سال پيش از به وقع پيوستن اين واقعه و اندکي پس از پايان جنگ ايران و عراق، درست هنگاميکه حتي خوش بين‌ترين رهبران جنگ سرد در آمريکا هم نمي‌توانستند سقوط ابرقدرت کمونيستي را به ذهن خطور دهند، چيزي نبود مگر ديد بصيرت گونه اي رهبري الهي، که در خشت خام مي ديد آن چه ديگران در آينه نمي ديدند.

نامه اي که در وراي کلمات آن يک حقيقت واحد به چشم مي خورد، اعتقاد به وحدانيت و تماميت الله. اين نامه در شرايطي خطاب به رهبري شوروي نگاشته شد که تحليل گران سياسي تجديد نظرطلبي و آغاز تحولات دنياي کمونيسم را در صدر تحليل هاي سراسر مادي خود قرار داده بودند اما  قادر به اظهارنظر و يا اتخاذ موضعي روشن، نسبت به رخدادهاي درحال انجام در بلوک شرق نبودند.
 
اما امام راحل(ره) در چنين شرايطي با جسارت و جرات تمام پايان کار دنياي سرتاسر ادعا و پر تحول کمونيسم را به موزه هاي تاريخ  وعده دادند  و حواله زباله داني اش کردند!!

در بخش از نامه امام خميني (ره) به گورباچف آمده است:  «براي همه روشن است که از اين پس کمونيسم را بايد در موزه هاي تاريخ سياسي جهان جستجو کرد! چراکه مارکسيسم جوابگوي هيچ نيازي از نيازهاي واقعي انسان نيست؛ چرا که مکتبي است مادي و با ماديت نمي توان بشريت را از بحران عدم اعتقاد به معنويت که اساسي ترين درد جامعه ي بشري در غرب و شرق است، به درد آورد. »
 
امام خميني(ره) همچنين در نامه خطاب به گورباچف متذکر شدند:« آقاي گورباچف وقتي از گلدسته‌هاي مساجد بعضي از جمهوري‌هاي شما پس از هفتاد سال بانگ «الله اکبر» و شهادت به رسالت حضرت ختمي مرتبت - صلي الله و عليه و آله و سلم - به گوش رسيد، تمامي طرفداران اسلام ناب محمدي (ص) را از شوق به گريه انداخت؛ لذا لازم دانستم اين موضوع را به شما گوشزد کنم که بار ديگر به دو جهان بيني مادي و الهي بينديشيد. ماديون معيار شناخت در جهان بيني خويش را «حس» دانسته و چيزي را که محسوس نباشد از قلمرو علم بيرون مي‌دانند و هستي را همتاي ماده دانسته و چيزي را که ماده ندارد موجود نمي دانند. قهراً جهان غيب مانند وجود خداوند تعالي و وحي و نبوت و قيامت را يکسره افسانه مي‌دانند در حاليکه معيار شناخت در جهان بيني الهي اعم از «حس و عقل» مي‌باشد و چيزي که معقول باشد داخل در قلمرو علم مي‌باشد گرچه محسوس نباشد لذا هستي اعم از غيب و شهادت است و چيزي که ماده ندارد مي‌تواند موجود باشد و همان‌طور که موجود مادي به «مجرد» استناد دارد، شناخت حسي نيز شناخت عقلي متکي است.»

پرده دوم: سال 1394

اما در سال گذشته نيز در شرايطي که تحليل گران سياسي هژموني آمريکا  و رژيم صهيونيستي را بر خود پذيرفته فرض و واجب دانسته و در همه اقدامات بين المللي خويش دست ادب به سينه آن ها دراز مي کنند امام خامنه اي نيز جمله اي بياد ماندني و تاريخي را ايراد فرمودند که ذهن ها را به ياد 28 سال پيش انداخت آن جا که فرمودند: «رژيم صهيونيستي ۲۵ سال آينده را نخواهد ديد.» اين جمله‌ي ايشان به‌عنوان مهمترين و به‌يادماندني‌ترين جمله‌ي رهبر انقلاب اسلامي در سال ۹۴ از نگاه مردم در سايت khamene.ir   نيز انتخاب شد.

اما اين که پاسخ رهبر انقلاب به تهديدات نظامي رژيم صهيونيستي از سوي مردم به‌عنوان مهمترين جمله‌ي بيانات ايشان در سال انتخاب مي‌شود تنها بخشي از ماجرا است و حقيقت اصلي در آن نهفته است يعني در سال 1419 هجري شمسي هيچ اثري از اين رژيم منحوس صهيونيستي را نخواهيم ديد.

بدون شک اين پرده نمايش به مدد امدادهاي غيبي الهي صحنه مشترک و بياد ماندني ديگري با پرده 28 سال  پيش خواهد داشت و آن تحقق حتمي و لازم وعده هاي الهي است.

انتهاي پيام/1020ج
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن