کد مطلب: 59058
نماينده مردم شهرستانهاي شهرکرد،بن و سامان:
تذکر شفاهي به وزراي اقتصاد، نيرو و جهاد کشاورزي
تاریخ انتشار : 1395/10/12 09:55:22
نمایش : 156
نماينده مردم شهرکرد،بن و سامان در مجلس شوراي اسلامي خواستار تعيين تکليف سپرده گذاران و کارکنان موسسه مالي و اعتباري ثامن الحجج (ع) از سوي وزارت اقتصاد شد.
به گزارش مشکات برين نماينده مردم شهرکرد،بن و سامان در مجلس شوراي اسلامي خواستار تعيين تکليف سپرده گذاران و کارکنان موسسه مالي و اعتباري ثامن الحجج (ع) از سوي وزارت اقتصاد شد.

"اردشير نوريان" در نشست علني نوبت عصر شنبه، 11 دي ماه مجلس شوراي اسلامي در تذکر شفاهي گفت: تذکر اول من به وزير اقتصاد است در خصوص تعيين تکليف سپرده گذاران موسسه ثامن الحجج(ع) مبني بر اينکه چرا با وجود تصميم گيري صورت گرفته براي تشکيل هيات تسويه تعلل مي کنيد و چرا تکليف مردم را روشن نمي کنيد.

وي افزود: همچنين تکليف کارکنان اين موسسه که مدت ها است در بلاتکليفي به سر مي برند و موجي از نگراني در ميان خانواده آن ها روز به روز گسترش پيدا مي کند را روشن کنيد.

نوريان همچنين با تذکر به وزير نيرو ،خاطرنشان کرد:متاسفانه ما اين موضوع را در چندين جلسه و حتي در جلسه خصوصي با وزير در استان،در مجلس و در حاشيه جلسات بارها مطرح کرده ايم و علي الظاهر به استراتژي شنيدن و کار خود را انجام دادن مي گذرد.چرا پروژه هاي سدسازي و انتقال آب بين حوزه اي بدون داشتن ارزياب زيست محيطي اجازه واردشدن به فاز اجرايي را پيدا مي کند و چرا سازمان محيط زيست به اين مسئله رسيدگي نمي کند.

وي ادامه داد:چرا پروژه هاي گلاب 1 و 2 و انتقال آب کوهرنگ 3 و بهشت آباد و پروژه هايي از اين دست در استان چهارمحال و بختياري در بلاتکليفي بوده و به صورت خاموش و زيرپوستي وارد فاز اجرايي شده اند.

نماينده مردم شهرکرد ،بن و سامان در مجلس شوراي اسلامي همچنين در تذکري به وزير جهادکشاورزي گفت: وضعيت شبکه دامپزشکي کشور با نابساماني و نارضايتي ميان مردم مواجه است و از وزير درخواست رسيدگي جدي به اين موضوع را داريم.


انتهاي پيام/1020ج
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن