کد مطلب: 59048
وقتي همه احساسات به پاي سگ‌ها خالي مي‌شود/ راهکار فاشيستي اصلاح‌طلبان براي معضل زنان کارتن‌خواب+تصاوير
تاریخ انتشار : 1395/10/11 09:50:52
نمایش : 143
معلوم نيست يک کاريکاتوريست جناحي چطور به عنوان يک کارشناس آسيب‌هاي اجتماعي حکم به عقيم‌سازي زنان کارتن‌خواب مي‌دهد.
به گزارش مشکات برين به نقل از طنين ياس با انتشار عکس‌هاي تلخي از گورخواب‌ها در آرامستان نصيرآباد جريان خاص اصلاح‌طلب و نزديکان به دولت راهکار خاص و البته غيرانساني را براي کنترل پديده تلخ کارتن‌خوابي پيشنهاد کرده‌اند که در نوع خود بسيار قابل تامل و مايه تاسف است.

 

بزرگمهر حسين‌پور، کاريکاتوريست حامي اصلاحات در مطلبي که در صفحه اينستاگرام خود با عنوان «‌فرمان ايست!» گذاشت، نوشت: « به جاي احساسات خرج کردن‌هايي که راه را به ناکجا مي‌کشاند، به جاي حرف‌هاي سطحي و بدون دانش ... بايد فکر بکري کرد. بايد در اين روزگار تلخ، سنگيني تحمل‌ناپذير هستي را از کول و دوش بچه‌هايي که سرگردان، ضعيف .... مريض و با کوله باري از بيماري و درد وارد اين جهان مي‌شوند برداشت. بايد با توضيح ماجرا و محبت و آگاه سازي از سرنوشت بچه‌هايشان، عقيم‌سازي اين کارتن‌خواب‌ها و آشفتگان بي جا و مکان از توليد کارتن خواب‌هاي آ‌ينده جلوگيري کرد.»

 

 راهکار فاشيستي کاريکاتوريست اصلاح‌طلب براي معضل زنان کارتن‌خواب/ کساني که حامي سگ هستند چه نگاهي به انسان دارند؟

وي که به سبب جنجالي که در مسابقه طنز‌پردازي خندوانه و سياسي کردن اين ماجرا مسبوق به سابقه تحرکات جناحي است،‌ ادامه داد:‌«بايد به اين انسان‌هايي که اينسان، بدبخت ... بي چاره و سرگردان در حال توليد مثل هستند... فرمان ايست داد.»‌

همسر بزرگمهر حسين پور نيز در صفحه اينستاگرام خود نوشت: « نميشه که اينا توليد مثل کنند و بعد دولت با سرمايه مردم توليدات اينا رو سير کنه. تنها راه حل واقعي کنترل کردن جمعيت کارتن‌خواب‌ها و حاشيه‌نشين‌ها، عقيم کردن اجباريه»

 

 راهکار فاشيستي کاريکاتوريست اصلاح‌طلب براي معضل زنان کارتن‌خواب/ کساني که حامي سگ هستند چه نگاهي به انسان دارند؟

حسين پور پيش از اين نمايشگاهي درباره حمايت از سگ‌ها برگزار کرده بود. البته معلوم نيست کساني که براي سگ‌ها دلسوزي مي‌کنند و نمايشگاه در حمايت از اين حيوانات برگزار مي‌کنند چرا تا اين حد به طور بي‌رحمانه حکم به عقيم سازي کارتن‌خواب‌ها مي‌دهند؟

 

 راهکار فاشيستي کاريکاتوريست اصلاح‌طلب براي معضل زنان کارتن‌خواب/ کساني که حامي سگ هستند چه نگاهي به انسان دارند؟

و باز معلوم نيست يک کاريکاتوريست جناحي چطور به عنوان يک کارشناس آسيب‌هاي اجتماعي تا اين ميزان به موضوع وارد شده و حکم به عقيم‌سازي زنان کارتن‌خواب مي‌دهد. نظريه‌اي که مي‌توان آنرا هم دارونيسم اجتماعي و هم نظري فاشيستي ناميد. نظريه‌اي که بر اين مبناست که قوي‌ترين يا اصلح‌ترين بايد باقي بماند و در جامعه رشد و نمو کند، درحاليکه ضعيف و يا نامناسب بايد رها شود تا از بين برود.

جالب اينجاست که اين موضوع شباهت زيادي به کار نازي‌ها در جنگ جهاني دوم و کار امروزين صهيونيست‌ها دارد. صهيونيست‌ها نيز براي به قول خود تصفيه نژاد انساني به عقيم‌سازي سياه پوستان  مهاجر به سرزمين‌هاي اشغالي مي‌پرداختند و در اين جهت زنان يهودي سياه­ پوست اتيوپيايي اعلام کردند که هشت سال پيش و در زمان مهاجرت به سرزمين­هاي اشغالي، توسط مسئولين صهيونيست عقيم شده­ اند.

 

 راهکار فاشيستي کاريکاتوريست اصلاح‌طلب براي معضل زنان کارتن‌خواب/ کساني که حامي سگ هستند چه نگاهي به انسان دارند؟

اين درحالي است که فردي چون شهين‌دخت مولاوردي معاون امور زنان و خانواده رئيس‌جمهور که تا حدودي موافق اين ماجراست اين موضوع را به بررسي بيشتر موکول مي‌کند در فروردين ماه سال جاري مي گويد:‌ « بايدبه طور تخصصي و کارشناسي اين طرح بررسي شود و بر اساس رضايت زنان کارتن خواب عقيم شدن صورت بگيرد. قطعا اين طرح به دليل هزينه‌ها و تولدهاي نوزادان معتاد که بار مالي براي نظام و کشور خواهد داشت و به لحاظ معنوي و اقتصادي و هزينه هاي اجتماعي نيازمند بررسي کارشناسي است و مطلوب اين است که ريشه ها قطع شود تا آماري از متولد شدن نوزادان معتاد نداشته باشيم.»[1]

در همين باب کساني که به کنترل جمعيت در اين حوزه باور دارند عقيم کردن را کار درست و اخلاقي نمي دانند و مطرح مي کنند که مي‌توان اين زنان را تحت پوشش وسايل جلوگيري مدت‌دار قرار دهند تا آنها به مدت شش ماه تا يک سال نتوانند باردار شوند. البته تا به اين ميزان هم موضوع قابل بررسي است و نمي توان نظر قطعي داد و کار را در اين ماجرا بايستي به کاردان سپرد و اقدامات بايستي به طور رسمي تصميم‌گيري و اجرا شود نه به طور احساسي و هيجاني.

انتهي پيام/1020ج

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن