کد مطلب: 59039
بيانيه جمعي از بانوان فرهيخته مسلمان در سالروز حماسه تاريخي نهم دي
9 دي 88 براي ملت ما« آغاز راهي دوباره بود»/ رد ننگ و باخت دو عالم، بر پيشاني سران فتنه مانده است
تاریخ انتشار : 1395/10/09 10:52:20
نمایش : 156
در بخشي از بيانيه 9 دي جمعي از بانوان فرهيخته مسلمان آمده است: براي ملت ما دي ماه آغاز راهي دوباره بود. آنجا که پس از ماه ها فتنه گري اشرار داخلي و خارجي و هم نوايي ساده لوحان سياسي و فرهنگي کشور با آنها پرچم حق به يمن پايداري و مقاومت جانبازانش همچنان برافراشته ماند.
به گزارش مشکات برين جمعي از بانوان فرهيخته مسلمان با صدور بيانيه اي سالروز يوم الله 9 دي را گرامي داشتند.

در بخش از اين بيانيه آمده است: براي ملت ما دي ماه آغاز راهي دوباره بود. آنجا که پس از ماهها فتنه گري اشرار داخلي و خارجي و هم نوايي ساده لوحان سياسي و فرهنگي کشور با آنها پرچم حق به يمن پايداري و مقاومت جانبازانش همچنان برافراشته ماند و روسياهي، در فرياد هيهات من الذله و دست خدا بر سر ما خامنه اي رهبر ما ي مردم در نه دي ، بر چهره دشمنان فريب خورده داخلي و قسم خورده خارجي ماند.

اين بيانيه مي افزايد: حقيقت راه روشن بود. حفظ نظام به فرموده رهبر فقيد انقلاب از اوجب واجبات بود و هست و مردم در طي چند ماه  فتنه گري فتنه گران با گوشت و پوست و خون خود از انقلاب ايماني خود دفاع کردند و حق را در جاي خود استوار ساختند و رد ننگ و باخت دو عالم، به حقارت امروز دنيا، بر پيشاني سران فتنه ماند و همچنان به مدد رافت اسلامي از دار مکافات دورند تا خداوند در سراي باقي عاقبتي سخت تر برايشان در نظر بگيرد و چه ازين به عدالت نزديکتر.

متن کامل اين بيانيه بدين شرح است:

بسم الله الرحمن الرحيم.

به نام خداوندي که مکر او بالاترين مکرهاست. در پايان سال رونمايي از نتيجه حقيقي دل سپردن به کمک غير خدا و کدخداها قرار گرفته ايم. سالي که خداوند چون هميشه مکر خود را آشکار نمود و همه دل سپرده گان به غير خود را با نشان دادن چهره خبيث شيطان بزرگ متنبه ساخت. سالي که برجام به نفس هاي آخر خود رسيد تا ملت ما بيش از پيش بياموزند جايي که نگاهي هر چند گذرا به غير خدا باشد اميدي به پايانش نيست.

حالا ملت ايران کار آزموده تر از گذشته در آستانه يک باور الهي ايستاده اند و يادشان به سالهاي خطر مي افتد آنجا که دشمن از آستين رنگها و فتنه هاي گوناگون به تماميت ايماني و باور اين مردم تاخت اما به يمن آگاهي و دانايي برخاسته از شرف انساني يک ملت و همچنين راهنمايي رهبري که به رداي تقوي آراسته بود از کمين و کيد دشمن رها شد.

براي ملت ما دي ماه آغاز راهي دوباره بود. آنجا که پس از ماه ها فتنه گري اشرار داخلي و خارجي و هم نوايي ساده لوحان سياسي و فرهنگي کشور با آنها پرچم حق به يمن پايداري و مقاومت جانبازانش همچنان برافراشته ماند و روسياهي، در فرياد هيهات من الذله و دست خدا بر سر ما خامنه اي رهبر ما ي مردم در نه دي ، بر چهره دشمنان فريب خورده داخلي و قسم خورده خارجي ماند.

حقيقت راه روشن بود. حفظ نظام به فرموده رهبر فقيد انقلاب از اوجب واجبات بود و هست و مردم در طي چند ماه  فتنه گري فتنه گران با گوشت و پوست و خون خود از انقلاب ايماني خود دفاع کردند و حق را در جاي خود استوار ساختند. به مدد پرودگار و خون هايي که از اين ملت ريخته شد که  اين خونها روزي نزديک دامن مسببان فريب خورده را خواهد گرفت.

سالياني گذشته است و حالا که جمعي از سربازان مدافع نظام که در فتنه 88 مورد ضرب و شتم فتنه گران قرار گرفته بودند و با روحيه خباثت و وحشيگري،عريان شده وحتي سوزانده شده بودند؛ در جغرافياي مقاومت اسلامي به مقام رفيع شهادت رسيدند از خود مي پرسي: تو را چه خيال و فلک را چه خيال که خداوند تعز من تشاء و تذل من تشاء است. کجايند خود باختگان دين به دنيا فروخته که عاقبت خويش را با اصحاب آخر الزماني مقايسه کنند؟

اما  بعد! رد ننگ و باخت دو عالم، به حقارت امروز دنيا، بر پيشاني سران فتنه ماند و همچنان به مدد رافت اسلامي از دار مکافات دورند تا خداوند در سراي باقي عاقبتي سخت تر برايشان در نظر بگيرد و چه ازين به عدالت نزديکتر.

زهي خيال باطل که ملت ما شرف خود را به خودباختگان ديروز و امروز فتنه ببازد. زهي خيال باطل که رنگ و ريا بر حقيقت مستولي شود. زهي خيال باطل که پرچم سرخ حسين از دستان اين ملت گرفته شود و در دام رنگهاي دروغين به پرچم اشرار عالم گره بخورد. حاشا و کلا از چنين عاقبتي براي مردمي که سالهاست چون حلاج دار بر دوشند و راه حق را با رنج و مساعي پي گرفته اند.

الله اکبر. لااله الا الله .اشهد ان محمد رسول الله و اشهد ان علي ولي الله. شهادتين بگوييد. و باز هم. ما زنان ايراني در آستانه روزتاريخي 9 دي  فرياد شهادتين بر مي آوريم و جان ناقابل خود را در دست مي گيرم و در برابر پروردگار عالم  به قامت بندگي مي ايستيم و آنچه را که داده است براي راهش به قربانگاه مي بريم.اين فرياد حمايت ما از پرچم زينب سلام الله است. آنجا که با شجاعت و درايت خود پرچم حقيقت  را بر دوش گرفت و به سر منزل مقصود رساند. ما همراهان هميشه عقيله بني هاشميم. فرزندان جان باخته شرف فاطمي و صبر و ايثار زينبي(سلام الله عليهما)

الله اکبر ما الله اکبر همراهي است. الله اکبر استقامت است. الله اکبر ايمان است و بيداري ابدي. باشد که سربازان قابلي براي اين راه پر مخاطره و پيروز باشيم که پيروزي در دل سختي ها به دست مي آيد و اسوه هاي کرامت و شجاعت در اين راه دشوار براي ما بسيارند و مگر نه اين که به فرموده حضرت روح الله(ره)" اسلام چيزىاست كه همه ما بايد فداى او بشويم، تا اينكه تحقق پيدا بكند " همه ما فداي اسلاميم.

خدايا ما زنان مسلمان ايران را در اين راه استوار بدار و جان و روحمان را از حقيقت و يقين سرشار کن تا در پيچ و خم دشواريها سر خم نکنيم و به بيراهه نرويم. سلام خدا بر مادران و همسران شهداي راه حق. سلام خدا بر شهداي اسلام و شهداي جغرافياي مقاومت اسلامي. سلام خدا بر مردماني که راه حق را به جان و روح خود پي مي گيرند. لبيک يا حسين(عليه السلام) لبيک يا زينب لبيک (سلام الله عليها) و لبيک به همه آنها که پيشقراولان نبرد حق عليه باطلند.

 انتهاي پيام/

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن