کد مطلب: 59034
با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي:
کنسرت زنان خواننده کشف حجاب کرده در برج ميلاد
تاریخ انتشار : 1395/10/08 11:27:53
نمایش : 152
اغلب افراد اين گروه همان هايي هستند که سال 93 در ايام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) با گروه "ماه بانو" به منظور شرکت در همايش "بزرگداشت زنان خواننده قبل انقلاب" در روز جهاني زن مراسم اجرا کردند!

به گزارش مشکات برين در ديماه قرار است کنسرتي توسط گروه تال به رهبري "مسلم عليپور" در مرکز همايش هاي برج ميلاد برگزار شود.

 

جالب است بدانيد اغلب افراد اين گروه همان هايي هستند که سال 93 در ايام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) و در قالب گروه "ماه بانو" به رهبري "مجيد درخشاني" به منظور برگزاري همايش "بزرگداشت زنان خواننده قبل انقلاب" در روز جهاني زن مراسم اجرا کردند و بعد از اجراي کنسرت با تک خواني "سحر محمدي" خواننده‌ مستهجن که پيش از اين، سابقه "کشف حجاب" و "روابط آزاد با بهائيان و نامحرمان " را داشت و تصاوير خود را در رسانه ها منتشر ميکرد به بزرگداشت روز جهاني به اصطلاح زن پرداختند و بعد از اجراي مراسم به "کشف حجاب" و "انتشار" تصوير خود در شبکه هاي اجتماعي مبادرت کردند.

 

چطور اينها توانسته اند با تعويض نام گروه و با همان اعضا مجوز اجرا از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي بگيرند؟ اساسا وزارت ارشاد بايد جستجوي بيشتري انجام دهد، البته که موارد اين چنيني و بي دقتي هاي عمدي و ناخواسته در اين وزارت خانه بسيار است.

 

 

فعلا با توجه به تماسهاي خبرنگار شهداي ايران با برج ميلاد، هيچ مسئولي اعم از روابط عمومي تا مدير عامل اين برج هنوز پاسخگو نبوده اند ولي پيگيري ها همچنان ادامه دارد.


انتهاي پيام/1020ج

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن