کد مطلب: 59016
بانوي ملي‌پوش تيم واليبال دانشگاه آزاد در آستانه لژيونر شدن
زينب گيوه: تيم بلغاري شرط بازي با حجاب اسلامي ما را قبول کرد/ مي‌خواهم جاده صاف‌کن بانوان ديگر باشم
تاریخ انتشار : 1395/10/06 11:19:06
نمایش : 180
بانوي ملي‌پوش تيم واليبال دانشگاه آزاد درباره احتمال حضورش در تيم شومن کلاب صوفيه گفت: اين تيم پذيرفته تا ما با حجاب اسلامي در اين تيم بازي کنيم.
به گزارش مشکات برين زينب گيوه در گفت‌وگو با تسنيم درخصوص احتمال حضورش در تيم شومن کلاب صوفيه اظهار داشت: تيم شومن کلاب صوفيه بلغارستان يک هفته پيش پيشنهاد بازي در اين تيم را به من و برهاني داد.آنها شرط ما را براي بازي با حجاب اسلامي پذيرفتند. درصورت توافق تيم دانشگاه آزاد که در حال حاضر با اين تيم قرارداد دارم به کشور بلغارستان مي‌روم.

وي ادامه داد: لژيونر شدن من و مائده برهاني اتفاق بسيار بزرگي براي واليبال بانوان ايران است و اميدوارم ما بتوانيم جاده صاف کن ديگر بانوان واليبالست ايران شويم و به زودي حضور آنها را در ليگ‌هاي معتبر دنيا نيز شاهد باشيم.

ملي‌پوش تيم واليبال بانوان افزود: پيش از اين هم تيم‌هاي خارجي  ديگري پيشنهاد بازي را به من داده بودند اما اکثر آنها با شرط ما براي بازي با حجاب اسلامي را نپذيرفتند. اما حالا يک تيم اروپايي اين شرط را پذيرفته و از اين بابت بسيار خوشحالم و سعي مي‌کنم از اين فرصت پيش آمده به خوبي استفاده کنم.

گيوه تصريح کرد: در صورتي که مسئولان تيم دانشگاه آزاد رضايت نامه‌ام براي حضور در اين تيم اروپايي صادر کنند از بيست روز ديگر بازي‌هايم را در اين تيم شروع مي‌کنم. اين تيم من و مائده را براي بازي در نيم فصل دوم خواسته است.

وي درباره سطح فني اين تيم گفت: تيم شومن کلاب در سوپر ليگ واليبال بانوان بلغارستان فعاليت دارد و در حال حاضر در جايگاه پنجم سوپر ليگ است. آنچه براي من به عنوان بازيکن تيم ملي واليبال بانوان مهم است کسب تجربه و آشنايي با سبک بازي تيم‌هاي اروپايي است. همان طور که مي‌دانيد سبک بازي اروپايي‌ها با تيم‌هاي آسيايي متفاوت است و اين يک فرصت استثنايي براي ما به شمار مي‌رود.

زينب گيوه يادآور شد: در حال حاضر منتظر تصميم هيات مديره باشگاه دانشگاه آزاد هستم. باتوجه به شناختي که از دکتر دادکان دارم و توجه ايشان به رشد و پيشرفت بازيکنان به خصوص بانوان، خوش‌بين هستم که به زودي رضايت‌نامه برايم صادر شود.

وي تصريح کرد: واليبال بانوان ايران مدتي متوقف بود و در رقابت‌هاي برون مرزي حضور پررنگي نداشتيم. اما از زماني که رئيس فدراسيون واليبال حمايت‌هاي خود را از واليبال بانوان بيشتر کرد تيم ايران نيز به مسابقات بين‌المللي اعزام شد. همين چند مسابقه برون مرزي و حضور تيم ملي ايران در اردوهاي اسلواني باعث شد تا استعداد بانوان ايراني ديده شود که نتيجه آن هم دعوت تيم‌هاي خارجي از بانوان ماست.

بازيکن تيم دانشگاه آزاد گفت: بانوان ما واقعا زحمت مي‌کشند و حق آنهاست که در تيم‌هاي بزرگ و معتبر حضور پيدا کنند. آرزوي من اين است که تعداد بازيکنان ايراني در تيم‌هاي خارجي بيشتر شود.من هم در سني قرار دارم که شايد فرصت اينچنيني ديگر برايم پيش نيايد به همين دليل مي‌خواهم  از اين فرصت به نحو احسنت استفاده کنم.

انتهاي پيام/

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن