کد مطلب: 59007
درخشش عکاسان شهرکرد در دومين مسابقه ملي عكس حمل و نقل جاده اي
تاریخ انتشار : 1395/10/04 17:19:13
نمایش : 125
دومين مسابقه ملي عكس حمل ونقل جاده اي در دو بخش آزاد و ويژه با هدف ارتقاء فرهنگ ايمني حمل ونقل جاده اي درچهارمحال وبختياري برگزار و با درخشش عکاسان شهرکرد به پايان رسيد.
به گزارش مشکات برين کيومرث محمودي مدير روابط عمومي اداره کل راهداري وحمل ونقل جاده اي و دبير اين دوره از مسابقات با اعلام اين خبرگفت: اين مسابقه در دو بخش آزاد با نگاه فرهنگي و هنري به اتفاقات حوزه حمل و نقل جاده اي و موضوعاتي چون؛ ايثار، نماز، دفاع مقدس، ايمني، طبيعت، حمل بار، احترام به قانون، پليس وهميار پليس، جاده و راهداري، راكبين موتور سيكلت، عابرين پياده، گذشته، حال و آينده حمل ونقل جاده اي و بخش ويژه: سوگواري محرم و صفر، پياده روي اربعين برگزار شد.

محمودي ضمن اشاره به درخشش هنرمندان عکاس شهرکرد در اين دوره از مسابقه به معرفي برگزيدگان پرداخت و گفت: برگزيدگان اين دوره از مسابقه به ترتيب در بخش آزاد: نفر اول افشين ميرزاني از تهران، نفر دوم کيارش کرمي از همدان و نفر سوم بهرام شمسي پور از شهرکرد انتخاب شدند و سهيل زند آزاد از تهران، عليرضا نظريان دهکردي و داوود نوروز نيز از شهرکرد شايسته تقدير شدند.دربخش ويژه هم امير قيومي نفر اول، احمد تاجي از شهرکرد نفر دوم و هادي دهقان پور نفر شوم شدند و محمد زرين کلاه، امير حسين کمالي و احسان جزيني از اصفهان شايسته تقدير شدند.

وي درخصوص زمان بندي برگزاري اين دوره از مسابقه گفت: دريافت آثار توسط دبيرخانه اين مسابقه از 20 آبانماه شروع و تا 20 آذرماه ادامه داشت. که و پس از داوري آثار در طي دو مرحله در روزهاي 24 و 25 آذرماه توسط اساتيد مجرب اين رشته و انتخاب از بين 848 اثر دريافتي توسط دبيرخانه مسابقه در دو بخش آزاد و ويژه آثار منتخب معرفي شدند و در پايان در هر بخش به نفرات اول تا سوم و سه نفر شايسته تقدير، لوح سپاس و جوايزنقدي اهدا شد.

    محمودي در ادامه گفت: بمنظور پررنگ كردن نقش ارتقاءايمني حمل ونقل جاده اي و کارکردهاي آن در توسعه پايدار  و بمنظور ايجاد ارتباط هنر و حمل و نقل جاده اي با استفاده از نگاه تيزبين هنرمندان عکاس و علاقه مندان به عكاسي براي به تصوير کشيدن زواياي زيباي حمل و نقل جاده اي، اين مسابقه برگزار مي شود.

     گفتني است: آثار رسيده به دبيرخانه از استانهاي مختلف كشور از جمله تهران، مازندران، گيلان، فارس، چهارمحال وبختياري، همدان، زنجان، كرمانشاه، ايلام، اصفهان خوزستان وسايراستانهاي كشور بودند.
 

انتهاي پيام/1020ج
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن