کد مطلب: 58832
آنچه آقايان در رابطه مي خواهند اما نمي گويند!
تاریخ انتشار : 1395/08/30 18:57:57
نمایش : 223
گاهي کاملا روشن و واضح است که در دل آقايان چه مي گذرد، اما گاهي هم اتفاق مي افتد که آنها آنچه در دل شان دارند را پنهان مي کنند. در هر صورت اين شماييد که در اين شرايط بايد باهوش باشيد و بدانيد که در دل طرف مقابل تان چه مي گذرد.
به گزارش مشکات برين گاهي کاملا روشن و واضح است که در دل آقايان چه مي گذرد، اما گاهي هم اتفاق مي افتد که آنها آنچه در دل شان دارند را پنهان مي کنند. دلايل اين موضوع مي تواند گوناگون باشد، شايد او حوصله غر زدن هاي شما را ندارد يا اين که از عکس العمل شما مي ترسد، در هر صورت اين شماييد که در اين شرايط بايد باهوش باشيد و بدانيد که در دل طرف مقابل تان چه مي گذرد. 
 
 
در اينجا چند مورد از کارهايي که آقايان دوست دارند به شما بگويند اما نمي گويند را برايتان آورده ايم. 
 
 
او فرزند بيشتري مي خواهد
 
 
آقايان عاشق فرزند هستند، به خصوص آنهايي که در خانواده هاي پرجمعيت تري بزرگ شده اند. شايد براي شما دو فرزند کافي باشد اما ايده آل او 4 يا حتي 5 بچه است. با تمام اين اوصاف، او هيچ گاه اين موضوع را به روي شما نمي آيد و منتظر مي ماند تا خود شما به او پيشنهاد دهيد. پس اگر شما هم خانواده اي پر جمعيت را مي پسنديد، درنگ نکنيد.
 
 
آنچه آقايان مي خواهند اما نمي گويند

 
 
 
غر زدن را تمام کنيد
 
 
آقايان از غر زدن هاي خانم ها بيزارند. اگر چه شما مجبوريد يک کار را هزار بار به گوشش بخوانيد تا انجام دهد اما اين را هم بدانيد که با غر زدن تنها او را بيشتر از خودتان مي رانيد.
 

 
 
باور کنيد که زيباييد
 
 
شما از نظر همسرتان زيباييد، پس چرا خودتان اين حقيقت را نمي پذيريد. شايد معيار شما از زيبايي با معيار طرف مقابل تان فرق کند اما آنچه همسرتان از شما مي خواهد اين است که باور کنيد از نظر او واقعا زيبا و جذاب هستيد.
 

 
 
اجازه ديدن کانال هاي ورزشي را به او بدهيد
 
 
ورزش يا حتي بازي هاي کامپيوتري تمام استرسي که مردها در طول روز يا حتي هفته به دوش کشيدند را از بين مي برد. اين که او آخر هفته ها يا حتي در زمان هاي بيکاري دوست دارد که زمان خود را صرف ديدن فيلم يا بازي مورد علاقه اش صرف کند اصلا بدين معني نيست که تمايلي به شما ندارد.
 
او تنها مي خواهد زماني را در تنهايي و تنها براي خودش سپري کند. بنابراين به او لبخند بزنيد و اجازه دهيد که فعاليت مورد علاقه اش را انجام دهد تا پس از آن انرژي بيشتري براي شما داشته باشد.
 
آنچه آقايان مي خواهند اما نمي گويند 
 

 
 
از او براي تغيير دکوراسيون نظر نخواهيد
 
 
همسر شما خيلي برايش مهم نيست که رنگ پرده خانه تان قرمز باشد يا فرش اتاق تان، يا حتي اهميتي نمي دهد که قاب عکس ها را روي کدام ديوار آويزان کنيد. پس وقت خودتان را با مشورت با او هدر ندهيد و آنچه دل خودتان مي خواهد را در دکوراسيون خانه پياده کنيد.
 

 
 
زمان بيشتري را در تنهايي با او سپري کنيد
 
 
همان قدر که دخترها عاشق صميميت و تنهايي با عشق زندگي شان هستند، پسرها هم دوست دارند که زمان زيادي را با فرد مورد علاقه شان در تنهايي بگذرانند اما در گفتن چنين خواسته اي، جرات زيادي ندارند. فرقي نمي کند که در تنهايي تان فيلم ببينيد يا که قهوه بنوشيد، آنچه تحت هر شرايط براي او مهم است، تنهايي اش با شماست. پس زمان بيشتري را به او و تنها به او اختصاص دهيد.
 
آنچه آقايان مي خواهند اما نمي گويند 
 

 
 
از تلاش براي تغيير دادن او دست برداريد
 
 
يادتان باشد زماني که رابطه تان را با همسرتان آغاز کرديد، او همان فردي بوده که اکنون مي بيند پس دليلي ندارد که او را تغيير دهيد زيرا شما او را همانگونه که بوده پذيرفته ايد. با اصرار براي تغيير دادن شخصيت او، شما تنها او را عصباني تر مي کنيد. پس به جاي اصرار بيهوده، تنها براي برآوردن نيازهاي خودتان، سعي کنيد او را بيشتر بشناسيد و او را همان گونه که هست بپذيريد.
 

 
 
غيبت نکنيد
 
 
آقايان، برعکس خانم ها، خيلي اهل غيبت نيستند. به همين دليل، از زمان هايي که شما با دوستان تان پشت ديگران حرف مي زنيد، بيزارند. پس اين اخلاق بد را کنار بگذاريد. اگر کلامي خوشايند نداريد که بر زبان آوريد، بهتر است سکوت کنيد.
 

 
 
رابطه زناشويي تان را بيشتر کنيد
 
 
آقايان از رابطه زناشويي سير نمي شوند. اگر براي اين کار اصرار نمي کنند، دليل اش  اين است که دوست ندارند را شما را وادار به کاري که تمايل زيادي به آن نداريد، کنند. به همين دليل، اگر مي خواهيد دل او را بيشتر به دست آوريد، گاهي شما براي شروع اين کار پيش قدم شويد.
 

 
 
زمان بيشتري را با دوستان تان بگذرانيد
 
 
درست برعکس خانم که فکر مي کنند آقايان زماني که با دوستان شان هستند، آنها را از ياد مي برند، آقايان دوست دارند که همسرشان زمان بيشتري را با دوستان شان بگذرانند زيرا آنها به اين مسئله خوب واقف اند که برخي از نيازهاي خانم ها تنها در کنار جنس موافق شان رفع خواهد شد. بنابراين فکر نکنيد که همسرتان از اين موضوع که شما با دوستان تان قرار شام را بگذاريد، دلخور مي شود.
 

 
 
کاري را که خوشحال تان را مي کند، انجام دهيد
 
 
اگر چه آقايان اکثر اوقات دوست دارند که طبق نظر همسرشان عمل کنند اما آنچه براي خود خانم ها مي پسندند اين است که هر کاري را که خودشان دوست دارند و واقعا شادشان مي کند، انجام دهند. به عنوان مثال اگر از کار خود راضي نيستيد، تغييرش دهيد. او اين کار را بيشتر از غر زدن مي پسندد.
 
آنچه آقايان مي خواهند اما نمي گويند 
 

 
 
کمتر آرايش کنيد
 
 
اگر چه آرايش به عنوان معياري براي زيبايي خانم ها در جامعه رسم شده است، اما آقايان چهره بدون آرايش خانم ها را بيشتر ترجيح مي دهند. ممکن است آنها خيلي اين موضوع را به روي تان نياورند اما سعي کنيد زماني که پيش او هستيد، کمتر آرايش کنيد زيرا که او زيبايي طبيعي شما را بيشتر مي پسندند.
 

 
 
براي خود دسر سفارش دهيد
 
 
همسرتان دوست دارد که شما براي خودتان کيک شکلاتي سفارش دهيد. زيرا مي داند که اگر او به تنهايي سفارش دسر دهد، شما حتما مقداري از دسر او را خواهيد خورد، و از آنجا که دوست دارد تمام دسر خود را به تنهايي بخورد، بهتر است که براي خود يک دسر جداگانه سفارش دهيد.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن