کد مطلب: 58817
از حضور مقتدرانه بانوان ورزشکار ايراني در ميادين بين المللي، حمايت نماييد
تاریخ انتشار : 1395/08/27 21:03:36
نمایش : 242
بانوي مدال آور المپيک 2016: جناب آقاي دکتر روحاني، جامعه ورزشي همواره در کنار دولت تدبير واميد خواهد بود

به گزارش مشکات برين به نقل از سايت ورزش بانوان، کيميا عليزاده بانوي دارنده مدال برنز تکواندو المپيک ريو ۲۰۱۶ در ديدار رييس جمهوري با علما و نخبگان علمي و ورزشي استان البرز خطاب به دکتر روحاني گفت: جامعه ورزشي کشور همواره در کنار دولت تدبير و اميد و همسو با برنامه هاي آن خواهد بود.

عليزاده در سخنان خود با خير مقدم به رييس جمهوري و قدرداني از حمايت ها و تشويق هاي دکتر روحاني از وي، اظهارداشت: همانطور که جنابعالي اعلام کرديد، جوانان ايران زمين، دل درگرو آينده بهتر کشور دارند.

وي گفت: البرز سرزمين زيبايي هاي طبيعي و گردشگري است و ما امروز انتظار داريم به نيازهاي جامعه ورزشي اين خطه توجه ويژه شود.

تنها بانوي مدال آور المپيک ايران در قسمتي ديگر از سخنانش از رييس جمهور درخواست کرد که نسبت به اعزام بانوان ورزشکار ايراني به مسابقات جهاني و حضور مقتدرانه زنان ورزشکار در ميادين بين المللي، همچون گذشته پشتيباني نماييد.

عليزاده، استخدام و بيمه قهرمانان ورزشي ، هدايت سرمايه گذاران به بخش ورزشي استان ، تکميل پروژه هاي ورزشي و ساخت خانه جوان استان البرز را از جمله خواسته هاي جوانان اين استان نام برد.

کيميا عليزاده در رقابت هاي جهاني ريو ۲۰۱۶ موفق به کسب مدال برنز براي کشورمان شد.سخنراني کيميا عليزاده براي رييس جمهور دکتر روحاني


انتهاي پيام/1020ج

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن