کد مطلب: 58731
شگرد زشت دختر جوان براي اخاذي از پسران‌ هوسران
تاریخ انتشار : 1395/08/15
نمایش : 186
دختر جوان زماني که سوار بر خودروي «هيوندا»ي شاسي بلند شد و از وضعيت مالي خوب سرنشينان آن با خبر شد، نقشه‌اي به ذهنش رسيد.

به گزارش مشکات برين، دختر جوان زماني که سوار بر خودروي «هيوندا»ي شاسي بلند شد و از وضعيت مالي خوب سرنشينان آن با خبر شد، نقشه‌اي به ذهنش رسيد. او پس از طرح دوستي با سرنشينان خودرو راهي خانه آنها شد. اما زماني که مطمئن شد به خانه مورد نظر رسيده‌اند ناگهان سر و صدا راه انداخت و با فرياد مدعي شد از سوي پسران جوان ربوده شده است.


 همان موقع نيز، مأموران گشت کلانتري در شمال شهراز راه رسيده و دو پسرجوان را دستگير و آنها را همراه دخترجوان به کلانتري منتقل کردند.


دختر جوان در تحقيقات به مأموران گفت: ساعتي قبل خودروام در خيابان خراب شد. همان موقع سرنشينان خودروي شاسي بلند از راه رسيده و به بهانه رساندنم به خانه مرا ربودند. آنها قصد آزار و اذيتم را داشتند که با حضور بموقع پليس ناکام ماندند.


اما دو پسر جوان زماني که در مقابل بازپرس جنايي ايستادند، اظهارات متفاوتي داشتند. يکي از آنها گفت: درحال عبور از خيابان بوديم که متوجه شديم خودروي دخترجوان مشکل پيدا کرده است. به همين خاطر او را سوار ماشين کرديم تا به خانه‌اش برسانيم. اما در بين راه سر صحبت را باز کرد و همراه ما راهي خانه شد. ضمن اينکه هيچ اجباري در کار نبود. اما با اين داستان سرايي قصد اخاذي دارد.


باتوجه به اظهارات دختر جوان، سرنشينان خودرو بازداشت شده و در اختيار کارآگاهان اداره شانزدهم پليس آگاهي پايتخت قرار گرفتند. با گذشت چند روز از اين ماجرا دختر جوان به دادسرا رفت و شکايتش را پس گرفت.اما رضايت ناگهاني دختر جوان، شک بازپرس سجاد منافي آذر از شعبه سوم دادسراي جنايي تهران را برانگيخت. اين درحالي بود که در تحقيقات مشخص شد دختر جوان از خانواده متهمان 100 ميليون تومان پول گرفته و سپس رضايت داده است.


بنابراين بازپرس پرونده به تحقيقات فني و تخصصي از فرنگيس پرداخت و دختر جوان که دچار تناقض گويي شده بود سرانجام راز سناريوي دروغين‌اش را فاش کرد.«زماني که سوار بر خودروي گرانقيمت شدم، فهميدم که وضع مالي پسرها خوب است و مي‌توانم به بهانه آزار و اذيت پول خوبي به جيب بزنم. به همين خاطر پس از ريختن طرح دوستي راهي خانه آنها شدم. اما در آنجا شروع به داد و بيداد کردم تا همسايه‌ها متوجه سر و صدايم شوند و موضوع را به پليس خبر دهند. همان موقع ماشين گشت پليس هم رسيد و من با سناريوي دروغين موفق به بازداشت دو پسر جوان شدم. از طرف ديگرخانواده متهمان پرونده زماني که بچه هايشان را با اتهام سنگيني روبه‌رو ديدند به سراغم آمده و 100 ميليون تومان پول نقد دادند تا ازشکايت صرفنظرکنم.»

 

با اعتراف‌هاي فرنگيس، بازپرس جنايي دستور بازداشت وي را صادرکرد. از آنجا که احتمال مي‌رفت افراد ديگري نيز در دام دختر شياد گرفتار شده باشند، دستور تحقيقات در اين خصوص نيز صادرشد. ‏
 

انتهاي پيام/1020ج
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن