کد مطلب: 58684
اولين مدال زنان ايران به دست آمد/ مدال برنز بر گردن عباسعلي
تاریخ انتشار : 1395/08/09 10:10:03
نمایش : 362
تنها نماينده تيم کاراته بانوان ايران در ديدارهاي رده بندي با برتري مقابل حريف کروات خود موفق به کسب اولين مدال کاروان ورزشي کشورمان در رقابتهاي جهاني شد.
به گزارش مشکات برين، شنبه هفتم آبان ماه در چهارمين روز از بيست و سومين دوره رقابتهاي کاراته قهرماني جهان ديدارهاي رده بندي و نهايي رقابتهاي رقابتهاي کاتا و کوميته انفرادي برگزار مي شود.
 
حميد عباسعلي اولين کاراته کاي ايران در رقابتهاي امروز بود که به روي تاتامي رفت. وي در ديدار رده بندي وزن ۶۸+کيلوگرم در پيکار با «ماسا ويديچ» از کرواسي به برتري ۲ بر صفر دست يافت روي سکوي سوم ايستاد و به نشان برنز دست پيدا کرد.
 
عباسعلي پيش از اين، با برتري مقابل «دينا جنسن» از  دانمارک، «تورس» از کلمبيا و «مايا واسوويچ» از آمريکا به نيمه نهايي رفت و در اين مرحله مقابل «آيومي» از ژاپن نتيجه را واگذار کرد و به ديدار رده بندي راه يافت.
 
در ادامه رقابتهاي امروز در وزن ۶۰- کيلوگرم امير مهدي زاده در ديدار نهايي به مصاف «جفري هرنس» از هلند مي رود. سجاد گنج زاده براي کسب مدال طلاي وزن ۸۴+کيلوگرم، اشرف اوچن» از مراکش را پيش رو دارد. ذبيح اله پورشيب براي کسب مدال برنز وزن ۸۴- کيلوگرم به ديدار «هررا» از  ونزوئلا مي رود. در وزن ۷۵- کيلوگرم علي اصغر آسيابري براي کسب مدال برنز به مصاف «رنه اسمل» از هلند خواهد رفت
 
بيست و سومين دوره رقابتهاي کاراته قهرماني جهان با حضور ۱۰۲۴ کاراته کا در شهر لينز اتريش جريان دارد.
منبع: مهر


انتهاي پيام/1020ج
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن