کد مطلب: 58588
ژاپني‌ها ماکت مرا براي آناليز ساخته‌اند
عباسعلي: در مسابقات جهاني هيچ رقيبي آسان نيست
تاریخ انتشار : 1395/07/28 09:30:00
نمایش : 226
ملي‌پوش کاراته بانوان گفت: ماکت مرا در يکي از برنامه‌هاي تلويزيوني ژاپن درست کردند و به نوعي کارم را مورد آناليز قرار دادند.
به گزارش مشکات برين حميده عباسعلي در گفت‌وگو با تسنيم عنوان کرد: در رقابت‌هاي جهاني هيج حريفي را نمي‌شود دست کم گرفت و بايد با برنامه‌ريزي دقيق با رقبا ربرو شد. به طور مثال در يکي از برنامه‌هاي تلويزوني ژاپن ماکت من را درست کردند و نحوه کارم را مورد آناليز قرار دادند. خب اگر ما هم اين امکان را داشته باشيم، قطعا مي‌توانيم با قدرت بيشتري در مسابقات شرکت کنيم.

 

وي ادامه داد: تيم ايران در اولين حضورش در رقابت‌هاي جهاني ثابت کرد که پتانسيل کسب مدال را دارد و حالا تمام کشورها به ايران به چشم تيمي قدرتمند و صاحب مدال جهاني نگاه مي‌کنند، البته تاکنون پيش از هيچ مسابقه‌اي قول مدال نداده‌ام اما قطعا در اتريش نيز تمام تلاشم را مي‌کنم تا پرچم کشورم را به اهتزاز در بياورم.

ملي‌پوش 68+ کيلوگرم بانوان کاراته اظهار داشت: به عقيده من اگر قرار است در مسابقاتي همچون رقابت‌هاي جهاني حاضر شويم بايد آماده باشيم و در صورت عدم آمادگي بهتر است اصلا پا به ميدان مبارزه نگذاريم. خوشبختانه همه نفرات تلاش کردند و در آمادگي خوبي به سر مي‌برند و همه به فکرموفقيت تيم هستند.

عباسعلي گفت: حتي در زماني که اردوها تعطيل مي‌شد و به نوعي به ما استراحت مي‌دادند در کنار مربيان تمرينات شخصي را دنبال کرديم و سعي کرديم زمان را از دست ندهيم. به اميد خدا براي رسيدن به موفقيت به اتريش مي رويم و اميدوارم تک‌تک بچه‌ها با دست پر به کشور بازگردند.


انتهاي پيام/1020ج

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن