کد مطلب: 58487
اجازه نمي دهيم کره جنوبي در ايران گل بزند و شادي کند؛
واکنش يک ملي پوش به نگراني مراجع براي شادي کره اي ها در شب عاشورا
تاریخ انتشار : 1395/07/14 10:36:48
نمایش : 269
يکي از بازيکنان باتجربه تيم ملي در تماس با مسئول حراست فدراسيون فوتبال گفته ما اجازه نمي دهيم کره جنوبي مقابل ايران گل بزند که بازيکنان اين تيم يا هوادارانش بخواهند در روز تاسوعا شادي کنند.

به گزارش مشکات برين نگراني مراجع اين است که در جريان بازي ايران و کره جنوبي، تيم حريف گل بزند و تماشاگرانش شادي کنند اما ملي پوشان مي گويند اين که اصلا نگراني ندارد.

 

دقايقي قبل از پرواز تيم ملي به تاشکند، يکي از ملي پوشان باتجربه در حضور نماينده وزارت ورزش با مسئول حراست فدراسيون فوتبال حرف زده و گفته: «من نگراني مراجع را درک مي کنم که مي گويند بازيکنان تيم ما تاسوعا را مي شناسند و شادي نمي کنند و تماشاگران ما به حرمت تاسوعا شادي نخواهند کرد اما اگر کره جنوبي گل بزند تکليف چيست؟ ولي شما مطمئن باشيد ما اصلا اجازه نمي دهيم کره جنوبي گل بزند که بازيکنان و تماشاگران اين تيم بخواهند شادي کنند. ما با رمز ياحسين (ع) کره جنوبي را مي بريم و فرصت شادي به آنها نمي دهيم.»

 

گويا مسئول حراست فدراسيون و نماينده وزارت ورزش به اين ملي پوش گفته اند بازي با کره جنوبي برگزار مي شود و جاي نگراني نيست.

 

همچنين بازيکنان تيم ملي که ديروز گفته بودند مسئولان نگران بازي در تاسوعا نباشند چون هم مردم شان امام حسين (ع) را حفظ مي کنند و هم بازيکنان تيم ملي، ديشب در تاشکند هم حرف شان را تکرار کردند.

 

به گفته يکي از همراهان تيم ملي، بازيکنان گفتند ما هم دوست داشتيم روز تاسوعا در هيات هاي مذهبي باشيم و مثل سال هاي قبل کنار ساير مردم براي سيد و سالار شهيدان و ياران با وفاي ايشان عزاداري کنيم اما حالا که فيفا حاضر نيست زمان و مکان اين بازي را عوض کند، در آزادي عزاداري مي کنيم و کره جنوبي را با ياد امام حسين (ع) و با رمز ياحسين (ع) شکست مي دهيم.

 

آنها به طور رسمي از مهدي تاج که تصميم گيري در مورد برگزار شدن يا نشدن اين بازي را به مسئولان نظام سپرده بود خواستند مانع لغو بازي شود.

 

ملي پوشان به رييس فدراسيون فوتبال گفته اند اگر بازي نکنيم حتي در صورتي که فقط همين بازي 3 بر صفر شود و فيفا ما را از دو بازي بعدي هم محروم نکند، باز هم کارمان براي صعود به جام جهاني سخت خواهد شد و شما کاري کنيد اين بازي برگزار شود و مطمئن باشيد ما شان تاسوعا را حفظ مي کنيم./جام


انتهاي پيام/1020ج

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن