کد مطلب: 58394
تازه ترين جزئيات از تصادف مرگبار خانم بازيگر هنگام مستي +عکس
تاریخ انتشار : 1395/07/01 12:19:48
نمایش : 1079
چند روز گذشته خودروي ۲ بازيگر تلويزيون‌ زماني که با سرعتي سرسام‌آور در بزرگراه حکيم درحرکت بود ناگهان از مسير خارج شد و حادثه مرگباري را رقم‌زد.

به گزارش مشکات برين، چند روز پيش خودروي حامل دو بازيگر تلويزيون‌ زماني که با سرعتي سرسام‌آور در بزرگراه حکيم درحرکت بود، ناگهان از مسير خارج شد و حادثه مرگباري را رقم‌ زد.

 

اين چندمين باري است که اخباري از مصرف الکل و ساير رفتارهاي شنيع اجتماعي و اخلاقي از سينماگران منتشر مي شود.

 

در حال حاضر غ.ح در بازداشگاه به سر مي برد و جالب اينکه هنرمندان و جمعي از مردم خيّر در تلاش هستند با جمع آوري وجه و پرداخت ديه اين بازيگر زن را از زندان آزاد کنند!

 

اين خودرو پس از برخورد به کارگران فضاي سبز شهرداري، جان يکي از آنها را گرفت و ديگري را راهي بيمارستان کرد. اين اتفاق در حالي رخ داد که بررسي‌هاي پليس نشان داد که راننده در حالت مستي بوده است.

 


 
اين حادثه حدود ساعت 3 صبح دوشنبه گذشته رخ داد و گزارش پليس از صحنه حادثه نشان داد که کارگران شهرداري تمامي نکات و دستورالعمل‌هاي ايمني از جمله استفاده از چراغ‌گردان، چراغ راهنما، لباس شب‌نما و... را رعايت کرده بودند.

 

سرعت خودروي 206 به حدي زياد بوده است که پس از تصادف با 2 کارگر افغان با شدت به گاردريل کنار اتوبان برخورد کرد و پس از تخريب 10 متر از گاردريل متوقف شد. در آن لحظه کسي خبر نداشت که سرنشينان 206 زن و مردي هستند که هر دو از بازيگران معروف تلويزيون بشمار مي‌روند.

 

 2 کارگر افغان به همراه بازيگران جوان به بيمارستان منتقل شدند اما 2 ساعت تلاش پزشکان براي نجات ذبيح‌الله و احياي قلبي او بي‌فايده بود و در نهايت اين جوان افغان جانش را از دست داد.اين در حالي بود که همکار او به‌دليل شکسته شدن مهره‌هاي کمر و آسيب ديدن ريه به اتاق عمل منتقل شد و تحت درمان قرار گرفت.

 

 

 ماجراي اين تصادف اما زماني عجيب‌تر شد که مأموران پليس پس از گرفتن تست الکل از هر دو سرنشين خودروي 206 اعلام کردند که زن جوان به نام «غ.‌ح» در حالت عادي نبوده و مشروبات الکلي مصرف کرده است. اين در حالي بود که طبق بررسي‌هاي پليس خودروي 206 متعلق به بازيگر مرد به نام «م. ح» بود، اما طبق گفته شاهدان و کارگراني که از نزديک صحنه تصادف را ديده بودند، راننده خودرو در لحظه تصادف زن جوان بوده است.

 

گفتني است وقتي بازيگر زن و کارگران مجروح را به بيمارستان منتقل کردند، بازيگر زن طي توهين هايي نژادپرستانه به کارگران افغانستاني، اعتراض داشت که چرا به حال آن ها رسيدگي مي شود.

 

در رابطه با همين اتفاق ناگوار وحيد يامين پور در مطلبي نوشت: تصور کنيد يک کارگر مست افغانستاني در حال رانندگي در خيابان هاي تهران يک خانم هنرپيشه را زير بگيرد و او در دم جان ببازد؟ چه خواهد شد؟

 

 سراسر رسانه ها سياه پوش مي شوند، کمپين هاي متعددي در ابراز همدردي با جان باختگان حوادث رانندگي و اخراج مهاجران افغانستاني به راه مي افتد، بازيگران و هنرمندان صدها مصاحبه مي کنند درباره ي وضعيت تصادفات و تعداد بالاي جان باختگان در ايران، آواتار صفحات مجازي تا مدتها به عکس خانم هنرپيشه ي مذکور تغيير مي کند، بي بي سي و من و تو از سوابق سياسي هنرپيشه فقيد در اعتراض به جمهوري اسلامي چندين برنامه تلويزيوني مي سازند، سينماها پرده سياه مي آويزند، روزنامه هاي اپوزوسيون از مصرف بالاي الکل در ايران گزارش هاي متعدد منتشر مي کنند، رييس جمهور پيام تسليت و قول پيگيري سريع مي دهد، و...

 

حالا خبري را که اخيراً منتشر شده ملاحظه بفرماييد: غ. ح بازيگر زن سينماي ايران، در حال رانندگي در اتوبان حکيم و در حال مستي دو کارگر افغان را که در حال نظافت بوده اند زير گرفته است. يکي از کارگران در دم جان باخته و ديگري به بيمارستان منتقل شده است

 

 اين چندمين باري است که اخباري از مصرف الکل و ساير رفتارهاي شنيع اجتماعي و اخلاقي از سينماگران منتشر مي شود. در حال حاضر غ.ح در بازداشگاه به سر مي برد و جالب اينکه هنرمندان و جمعي از مردم خيّر در تلاش هستند با جمع آوري وجه وپرداخت ديه اين بازيگر زن را از زندان آزاد کنند!

 

بي شک بسياري از شما اين خبر را نشنيده ايد؛ چرا؟

چون عموم سينماگران و هنرمندان، رسانه ها و حتي فعالان حزب اللهي همچنان مشغول مصاحبه و انتشار بيانيه عليه نشريه اي هستند که بدون توجه به قداست سينما و اهالي آن، با بي ملاحظگي و بي ادبي عليه رفتارهاي غيراخلاقي و غير شرعي سينماگران مطالب تندي منتشر کرده است./ ريشه

انتهاي پيام/1020ج

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن