کد مطلب: 58278
فرانکي، بازيگر مشهور سينماي رزمي: پيامبر اسلام را الگو کنيد +فيلم
تاریخ انتشار : 1395/06/09 19:30:46
نمایش : 936
ژان کلود ون دام، معروف به فرانکي، قهرمانِ سينماي رزمي آمريکايي، ورزشکاران را براي داشتن تغذيه مناسب به اقتدا به حضرت محمد (ص) پيامبر اسلام، فراخواند.

به گزارش مشکات برين، ژان کلود ون دام، به ورزشکاران توصيه کرد، در رژيم غذايي خود به پيامبر اسلام، حضرت محمد (ص) اقتدا و سيرۀ غذايي او را مطالعه کنند.

 

به گزارش پايگاه خبري شبکه العالم، ون دام در برنامۀ "بله من مشهورم" به شبکه "ام.بي.سي" گفت: محمدِ پيامبر، در حد اعلاي ذکاوت و هوشمندي بود و مي دانست که چه چيزي براي آينده و براي بدن خوب است، بنابراين دربارۀ مسلمانان بيشتر مطالعه کنيد تا چيزهاي مفيدِ زيادي بياموزيد.


اين قهرمان معروف هاليوودي، جوانانِ علاقمند به بدن سازي را از استفاده از داروهاي شيميايي برحذر داشت و از آن ها خواست مصرف گوشت خود را مانند مسلمانان، به حداقل برسانند.

 

ژان کلود ون دام از ستاره هاي سينماي آمريکا به شمار مي رود که در فيلم هاي رزمي و اکشنِ دهه هاي هشتاد و نودِ قرنِ گذشته، نقش اول را به عهده داشت.

 

از جمله مشهورترين فيلم‌هاي رزمي او مي‌توان به ورزش خون (۱۹۸۸)، کيک‌بوکسر (۱۹۸۹)، سرباز جهاني (۱۹۹۲)، هدف سخت (۱۹۹۳)، مبارز خياباني (۱۹۹۴)، پليس زمان (۱۹۹۴)، مرگ ناگهاني (۱۹۹۵) و جديدترين فيلم او، يک‌بارمصرف‌ها ۲ (۲۰۱۲) اشاره کرد./جام

انتهاي پيام/1020ج

 

لينک دانلود

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن